FEELING PLUS OBRONIŁ TYTUŁ MISTRZA POLSKIW dniach od 21 do 23 czerwca 2013r. na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbyły się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization – Show Dance, mini Production i Production – eliminacje Mistrzostw Europy i Świata. Celem Mistrzostw była popularyzacja i propagowanie rozwoju tańca nowoczesnego oraz wyłonienie Krajowych Mistrzów w strukturach IDO w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. W tych dniach Siedlce stały się taneczną stolicą Polski, a to za sprawą ponad 1300 tancerzy z całego kraju, którzy rywalizowali o miano najlepszych. Na scenie można było zobaczyć reprezentantów klubów tanecznych z takich miast jak m.in. Warszawa, Lublin, Łódź, Kielce, Gdańsk, Gdynia, Łańcut czy Rzeszów a wśród nich Barlinek, reprezentowany przez tancerzy z grupy Feeling Plus. 

Tegoroczne Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance, mini Production i Production sędziowali: Piotr Galiński, Dorota Puchowska, Michał Gawron, Mariola Szymańska, Paulina Zasada, Małgorzata Szulc, Katarzyna Bondarczuk, Marek Czajkowski, Magdalena Kolman, Dariusz Intrys, Andrzej Łukomski. Przewodniczącym składu sędziowskiego był Zbigniew Zasada.
Niedziela należała do formacji. Jako ostatnie zatańczyły „Plusy” z układem pt. „Już wkrótce powiem Tak”. Od pierwszych taktów muzyki dały czadu i tak pozostało do końca układu kończąc taniec z szerokim uśmiechem na twarzy. Konferansjer podsumował taniec jedynym zdaniem: „oby więcej takich finałów” a wielkie ukłony i szacunek skierował dla choreografa Kamila Fabicha.
Wieczór był bardzo udany. Obfitował w wiele wrażeń i emocji, wylanych łez ze szczęścia oraz uśmiechu…

 

Wyniki:
Formacje Show Dance Dorośli 31+:
I miejsce – Feeling Dance Group Barlinek (Barlinek)
II miejsce – Pech Opole (Opole)
III miejsce – STiGA YULDANCE (Warszawa)
IV miejsce – T-8 (Rzeszów)
WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KAMILA:
Kochany trenerze,
To dzięki Tobie, dane jest nam przeżywać te niesamowite chwile, tą adrenalinę i emocje, które towarzyszą nam za każdym razem jak wychodzimy na scenę.
To dzięki Tobie, możemy poznawać świat taneczny, smakować go i mieć satysfakcję, że robimy coś dla siebie.
To dzięki Tobie, każda z nas rozpoczęła nowy rozdział życia pt. „Moją pasją jest taniec”.
Dziękujemy, Twoje Plusiki :) 

{becssg}tytol_2013_01{/becssg}

 

 

 


Wpis z kategorii: Bez kategorii