Warsztaty taneczne oraz Festiwal TańcaW dniach 25-26.10.2013 r. Feeling Plus oraz Feeling I zostali zaproszeni przez zespół Paradise z Karsina na warsztaty taneczne oraz Festiwal Tańca. Ponad 300 tancerzy wystąpiło na festiwalu „Tańca Moc”, który odbył się w Kościerzynie. Swoje choreografie zaprezentowały zespoły najwyższej klasy, a gwiazdą imprezy był Rafał Kryla – znany widzom programu „You can dance” jako Tito.

Powiat Kościerski może pochwalić się dwiema świetnymi grupami tanecznymi – to kościerski Rytm oraz Paradise z Karsina, który był współorganizatorem sobotniego festiwalu. Nasi tancerze wystąpili tego wieczoru na scenie w doborowym towarzystwie. W naszym mieście pojawiły się bowiem najlepsze polskie zespoły – Pech Opole, Spin Bydgoszcz, Feeling Barlinek i oczywiście Rytm oraz Paradise.

Przy okazji festiwalu Kościerzynę odwiedził Tito, który poprowadził poranne warsztaty z kościerskimi tancerzami. Finalista „You can dance” był pod wielkim wrażeniem zaangażowania i pasji, jaką tutaj zobaczył. Szczególnie chwalił tańczących rodziców. Zapytaliśmy też, czy prowadzenie warsztatów w mniejszych miejscowościach sprawia satysfakcję utytułowanemu i znanemu tancerzowi. W odpowiedzi usłyszeliśmy bardzo wiele miłych słów.
Bardzo miłe przyjęcie oraz niesamowita atmosfera podczas całego spotkania sprawiły, iż wyjazd okazał się bardzo dobrym motywem podczas spotkania nie tylko na parkiecie :)

{becssg}war_tancza_2013{/becssg}


Wpis z kategorii: Bez kategorii