Festiwal – Białe Błota – sukcesy!Niesamowita atmosfera, pełen profesjonalizm, pasja, cudowne wrażenia – tak można w skrócie opisać Ogólnopolski Festiwal Tańca w Białych Błotach, w którym wzięło udział 1900 uczestników. Oprócz Mandaryny, która była gościem specjalnym i sędzią, Equrroli Dance Studio, którzy wystawiali swoje formacje, innych zespołów z takich miast jak: Szczecin, Warszawa, Poznań, Białystok, Góra Kalwaria, Kasin, Legionowo itd. udział wziął także w tym wydarzeniu barlinecki Feeling Dance Group reprezentowany przez cztery formacje. yliśmy tam pierwszy, ale nie ostatni raz. Zarówno na tancerzach, rodzicach jak i trenerach ten turniej zrobił ogromne wrażenie. Poziom był bardzo wysoki, gdyż zjechały się zespoły startujące w Mistrzostwach Polski i odnoszące tam bardzo duże sukcesy. My co prawda na Mistrzostwach nie byliśmy, ale także ciężko pracowaliśmy, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Cały wyjazd naszego zespołu to przede wszystkim niesamowita rodzinna i ciepła atmosfera. Starszy pomagał młodszemu, młodszy starszemu, jedni drugich dopingowali. Trenerzy i rodzice wspierali i motywowali swoich tancerzy do walki o to najwyższe podium, a wspaniałym rezultatem są zdobyte:
I miejsce – Feeling Kids z układem „Cyber Kids” – kat. Show Dance
II miejsce – Feeling Mini z układem „Disco robaczki” – kat. Inne Formy Tańca
III miejsce – Feeling II – kat. Show Dance
IV miejsce – Feeling X (nowa grupa w zespole, nowy układ i debiut w kategorii disco dance) warto dodać iż pokonały tutaj bardzo dobre zespoły specjalizujące się tylko w tej technice.

Radość wszystkich była nie do opisania, kolejny raz pokazaliśmy, że Barlinek na tanecznej mapie Polski ma także swoje miejsce.

Nie było by tych wszystkich emocji gdyby nie nasze Stowarzyszenie z Prezesową na czele, kochani rodzice, którzy nas wspierają, instruktorzy, którzy wkładają całe serce oraz niezawodni tancerze – za co wszystkim ogromnie DZIĘKUJEMY !!!


Wpis z kategorii: Bez kategorii