Złoty FeelingRok 2016 to dla Feeling Dance Group ogromne pasmo sukcesów. 2017 rozpoczął się co najmniej znakomicie i zapowiada się o wiele wiele lepszy od poprzedniego. Wszystko za sprawą wyjazdu do Łeby. Jak wszyscy wiemy, początek stycznia to była prawdziwie sztormowa aura. ednak nasi tancerze nie wystraszyli się i już w Święto Trzech Króli, trener wraz z dwoma duetami (Hania Kumor i Amelia Błaż oraz Oliwia Szydłowska i Julia Brąszkiewicz) i ich rodzicami, pojechali nad morze a konkretnie do wspomnianej wcześniej Łeby na Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego. Tam, nasze debiutantki stanęły na podium zajmując I i II miejsce. Podczas gdy dziewczyny występowały na parkiecie, pozostała część zespołu była już w drodze do nich. Jednak z niecierpliwością oczekiwali na wyniki, dopytując co chwilę „i co?”.

Gdy tylko przyszły wyniki cały autokar wpadł w euforię a radości nie było końca. Jednak jak się okazało, to był dopiero początek. W sobotę jako pierwsza w konkursie zatańczyła grupa WOW, która zdobyła I miejsce w kategorii Formacje Freestyle do lat 8. Kolejno swoje show przedstawiła grupa MIX, która również osiągnęła szczyt zdobywając I miejsce w tej samej kategorii. Następną grupą, która porwała publiczność oraz zachwyciła jurorów była grupa KIDS, zdobywając I miejsce w kategorii Formacje Disco Show do lat 11. Swoim nowym układem grupa FUN doprowadziła do łez rodziców, trenerów oraz innych tancerzy. Wspinając się po pergoli i ukazując wspaniałą historię Księcia i Róży dziewczynki stanęły na podium zajmując I miejsce w kategorii Inne Formy Tańca.

Grupa JUNIOR z cudowną charakteryzacją oraz magiczną scenerią układu „Wataha” zdobyła I miejsce w kategorii Inne Formy Tańca 12-15 lat. Ostatnią grupą zamykającą feelingowe sukcesy w Łebie była grupa I. Emocjonujący występ zapewnił tancerzom I miejsce w kategorii Inne Formy Tańca pow. 15 lat (dodać należy, iż byli najmłodsi w swojej kategorii).  Z takimi osiągnięciami zespół Feeling Dance Group dumny wrócił do Barlinka (siedem pucharów oraz dyplomy dla każdego tancerza). Początek roku wymarzony, cudowny i dodający skrzydeł naszym tancerzom oraz trenerom. Oby tak dalej! Chcielibyśmy BARDZO serdecznie podziękować Bartkowi Karaszewskiemu za udostępnienie busa, dzięki czemu transport rekwizytów nie był uciążliwy. Podziękowania należą się również rodzicom, opiekunom oraz męskiej części technicznej.


Wpis z kategorii: Bez kategorii