Wielki sukces FEELING w LęborkuV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Lęborku odbywający sie 14-16 stycznia zakończył się dla FEELING Dance Group wielkim sukcesem.
Wróciliśmy z czterema I miejscami i nagrodą główną czyli GRAND PRIX.
Startowaliśmy w katerogriach: mini formacje disco show do lat 15, mini formacje inne formy tańca pow. 15 lat, formacje inne formy tańca do lat 15 i pow. 15 lat.
Radość była ogromna. Dużo pochwał i ciepłych słów otrzymaliśmy od zespołów i oglądającej nas publiczności. Jury wyraziło podziw dla tancerzy z Barlinka oraz pogratulowało świetnych układów i techniki. Na dużą pochwalę zasługuje nasza kontuzjowana tancerka Ola Kozłowska za jak to doceniono wtrwałość i determinację.
Dziękujemy naszym rodzicom za wspaniałe powitanie. Było nam bardzo miło razem z Wami uczcić to zwycięztwo. Cieszymy się, że są Państwo zawsze z nami.

ps. W imieniu instruktorów dziekujemy bardzo Monice Przybylskiej za obecność i ogromną pomoc, naszemu kierowcy za wytrwałość i cierpliwość do nas a naszym tancerzom za to, że są tak wspaniałymi tancerzami i niesamowitymi ludźmi. Jesteście WIELCY!

Lebork1
Lębork

Lebork2
Lębork

Lebork3
Lębork

Lebork4
Lębork


Wpis z kategorii: Bez kategorii