Instruktorzy

Kamil Fabich – Trener/choreograf

KamilKamil Fabich to niezwykle pozytywny, zawsze uśmiechnięty, pełen werwy i miłości do tego co robi instruktor Tańca Sportowego. Pasją i wiarą w możliwości swoje, ale przede wszystkim swoich tancerzy zaraża małych i dużych, zawsze skupiając wokół siebie wielu z nich. Jego niezwykle oryginalna elokwencja oraz słynny już na cały Barlinek i nie tylko tekst „Pasja to moja tańca” przeszły już niemalże do klasyki i cytowane są na każdej chyba gali zespołu Feeling Dance Group, któremu obecnie szefuje. Przygodę z tańcem na poważnie rozpoczął gdy miał 7 lat. Wówczas wstąpił do Formacji Słońce, w której przetańczył 14 lat, a od 18 roku życia lat pełnił w niej funkcję asystenta instruktora tańca. Z zespołem tym osiągnął wiele sukcesów, z których wymienić warto chociażby takie tytuły jak Mistrz Polski w Disco Dance i Show Dance, II wice Mistrz Disco Dance i Show Dance, Złoty Aplauz w Koninie, Złota Jodła w Kielcach, XII miejsce na Mistrzostwach Świata czy 1 miejsce na Festiwalu „Słowiański Bazar w Witebsku”. Gdy dorósł do tego, by iść swoja taneczną drogą założył Feeling Dance Group. To grupa, którą prowadzi do dziś i która szczęśliwie w tym roku obchodzi swoje 10 urodziny. Zespół ten to (można by rzec) obecnie sens i sedno jego życia, nie dziwią więc sukcesy, które odniósł ze swoimi młodszymi i starszymi tancerzami. Wspólnie osiągnęli wiele na arenie krajowej i międzynarodowej. Swoje umiejętności taneczne szkolił u choreografów z Włoch, Wielkiej Brytanii, Polski i USA. W 2008 roku tańczył w Musicalu „Fame” w gorzowskim teatrze i. J. Osterwy, do którego choreografię tworzył Igor Kryszyłowicz – juror 1 edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Był współtwórcą pierwszego barlineckiego musicalu „Tytani-cztery strony Świata”. Był tancerzem podczas telewizyjnej Gali Sportu w Warszawie. Pasja to jego tańca. Nie da się ukryć.

 

Magdalena Adamiok – Instruktor/choreograf

MagdaAdamiokTo kreatywna i pełna życia instruktorka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęla w wieku 4 lat. 12 lat swojego życia przetańczyła w Formacji Słońce. Osiągała sukcesy na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Uczestniczyła na Festiwalach w Koninie, Kielcach, Witebsku zdobywając liczne nagrody m. in.: Złote, Srebrne, Brązowe Aplauzy w Konine, Złotą Jodłę w Kielcach czy I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu. Brała udział w nagraniach telewizyjnych w TVP. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje szkoląc się na warsztatach tanecznych. Od początku istnienia była tancerką FEELING Dance Group a od 7 lat pełni w nim funkcję instruktora.

 

Arleta Osińska – Instruktor/choreografArleta

Arleta Osińska to niesamowicie energetyczna i charyzmatyczna instruktorka. Mając 7 lat zaczęła swoją przygodę z tańcem uczęszczając na zajęcia zespołu Formacji Słońce. W sumie przetańczyła 7 lat swojego życia aż ukończyła liceum i wyjechała na studia o kierunku architektura krajobrazu na Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Po studiach powróciła do swojej pasji czyli do tańca. Od 5 lat tańczy w Feeling Show i jest instruktorem kilku grup tanecznych naszego zespołu.

 

Ewelina Wieczorek – Instruktor/choreograf

EwelinaOtwarta i pełna pomysłów na nowe choreografie instruktorka. 9 lat przetańczyła w Formacji Słońce, zdobywając technikę i doświadczenie. Ukończyła studia o kierunku zarządzanie i marketing. Jest szczęśliwą mamą dwóch cudownych dziewczynek, też tancerek. Od 3 lat należy do Feeling Plus z którym wytańczyła niejedno najwyższe miejsce na podium, m.in. Wicemistrza Świata w Show Dance w Pecs na Węgrzech 2012r. Aktualnie trenuje Feeling Wow, Feeling Junior oraz Feeling Duo. Prowadzi także zajęcia taneczne w miejscowym przedszkolu.